DrKlinik programını estetik ve güzellik merkezleri, klinikler, diyet merkezleri ve özel muayehanelerde kullanabilirsiniz.

Öncelikle ücretsiz demo sürümümüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da sistemi satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Satın alma veya kiralama işlemlerinden sonra kurulum ihtiyacı olmadan tarayıcı (Chrome, Firefox, Opera vb.) ile kullanıcı adı ve şifrenizi girerek programı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

DrKlinik, herhangi bir internet kullanıcısının alışkanlıkları önemsenerek tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Ayrıca, özel eğitim videoları sayesinde programı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Her işlem için özel videolar youtube kanalımızda mevcuttur.

DrKlinik programını tercih ettiğinizde teknik destek ücretsizdir. Teknik destek hizmetini telefon, e-posta ve özel whatsapp destek hattı ile temin edebilirsiniz.

DrKlinik web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. DrKlinik programını kullanabilmek için internetinizin olması gerekmektedir.

DrKlinik programına giren veriler bulutta tutulur. Bu verilere şirket yetkilileri tarafından belirlenen yetkiler dahilinde istenilen zaman ve yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla internet erişimi olduğu sürece ulaşılabilir.

Verileriniz firmamız tarafından günlük periyotlarda yedeklenmektedir. Ayrıca, istenildiği takdirde verileriniz sizinle paylaşılmaktadır.

Veri güvenliğiniz, programın yayınlandığı sunucu üzerinde sağlanmaktadır. Ayrıca DrKlinik sunucularında kullanılan SSL sertifikası ile kullanıcılarımız ve sistem arasında ki veriler şifrelenerek güvenli şekilde transfer edilmektedir. Kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartlarıyla aynıdır.

Programı kullanmak için herhangi bir kuruluma ihtiyacınız yoktur. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon ile internet olan her yerde programı kullanabilirsiniz.

DrKlinik, web tabanlı bir program olduğu için istediğiniz kadar cihazda ve istediğiniz kadar kullanıcı ile ekstra bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Web (Bulut) tabanlı programlar tarayıcı üzerinde cihazlardan bağımsız bir şekilde kurulum maliyeti olmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca, cihazınızda oluşan problemlerden (virüs, casus yazılım, kullanım hatası vb.) web tabanlı programlar etkilenmezler. Ek olarak, verileriniz sunucu üzerinde barındırıldığı için cihazınızda oluşabilecek tehlikelerden (hırsızlık, hacklenme, kırılma, bozulma vb.) etkilenmez. Bunun yanı sıra, cihaz ve lokasyon farketmeden programı her yerden kullanarak verilerinize erişebilirsiniz.

Sonuç olarak, web tabanlı programlar maliyet, güvenlik, her yerden erişim kriterlerinde bilgisayara kurulan eski programlara göre çok daha avantajlıdır.

Evet. Programı satın aldığınızda yıllık sunucu bedeli ödemeniz gerekmektedir. Çünkü, web tabanlı bir program olduğu için ve her yerden erişebilmeniz için programın web sunucusunda çalışması gerekiyor. Sunucu fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aradığınız cevabı bulamadıysanız bize ulaşın.