Demo Talebi

Evet, Dr Clinic Müşteri Takip Programı haberlerine abone olmak istiyorum. Dr Clinic'in Gizlilik Bildirimi çerçevesinde şahsıma kişiselleştirilmiş pazarlama materyali gönderebilmesi için kişisel verilerimi işlemesine izin vermeyi kabul ediyorum. 16 yaşında veya üzerinde olduğumu teyit ederim.İptal - İade Politikası

dr.clinic

İPTAL - İADE POLİTİKASI

SGE YAZILIM Bilişim Ltd. Şti. tarafından verilen hizmetler hatalarına karşı ücretsiz olarak garantilidir. Bu garanti, yasal ve / veya teknolojik nedenlerle hizmetin yürürlükten kaldırılması ile sona erer.

SGE YAZILIM Bilişim Ltd. Şti. hizmetlerinin müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağını, kesintisizliğini, hatasızlığını ve güvenilirlik seviyesi garanti etmez. Müşterinin bu sözleşme kapsamında sağlanan herhangi bir servisin kullanımından ve/veya kullanılamamasından dolayı oluşabilecek direkt ve/veya dolaylı zararlarında SGE YAZILIM sorumluluğu, en fazla sağlanan hizmet toplam bedeli kadar olabilir.

SGE YAZILIM Bilişim Ltd. Şti. tarafından sağlanan hizmeti Tasarımlarımızdıktan 7 gün içerisinde iptal-iade edebilirsiniz. İptal ya da iade durumunda satışı yapılan hizmetin fiyatından %20 oranında kesinti yapılır.